Dátum: 2024 március 28. (csütörtök) | Gedeon, Johanna

Fájó vereség a DAB ellen.

Felnőtt 2019-12-01

Az UTE csapatából nem kevesebb, mint öt meghatározó támadó hiányzott, a sérült Benk, Csamangó és Odnoga mellett nem játszhatott az eltiltott Sikorcin és Di Diomete sem. Ezek után nem mondható véletlennek, hogy bár az első újvárosi gólt (még fél perc sem telt el, amikor Dansereau betalált) gyorsan kiegyenlítette Vincze Péter, utána apránként megléptek az Acélbikák, sorrendben Turcotte, Pinczés Olivér és Mazurek volt eredményes, 1-4 a 31. percben. Az utolsó felvonás elején még úgy nézett ki, hogy van innen  visszaút, hiszen előbb Godó, majd Nemes csökketette mínusz egyre a differenciát. Ennek értelemszerűen kapuslehozatal lett a következménye a végjátékban, amit viszont Dansereau az övéi javára fordított, beállítva a 3-5-ös végeredményt.

forrás:Jégkorongblog