Dátum: 2024 március 29. (péntek) | Auguszta

Vereség a DAB ellen!

Felnőtt 2019-10-19

A DAB győzött Újpesten, így megelőzte a Brassót és feljött a tabella 3. helyére.

A mérkőzés 12. percében az UTE megszerezte a vezetést: egy palánk mellett kavarodást követően a dunaújvárosiak nem tudtak felszabadítani, Odnoga Mátyás megszerezte a korongot, ziccerbe hozta Eric Pancét, aki betalált Garret Hughson kapujába. A második harmad első felében mindkét csapat kihagyott 2-2 emberelőnyt. A 36. percben Keegan Dansereau hátratett passzából Somogyi Balázs lőtt bombagólt Duschek Dávidnak. A harmadik játékrész elején fordítottak az Acélbikák: bár az emberelőnyüket nem használták ki, Jed Kiss-Rusk visszatérése után 2 másodperccel Silló Arnold talált be éles szögből. A végjátékban az UTE időt kért, lehozta Duscheket, hiába: 38 másodperccel a vége előtt Somogyi Balázs betalált az üresen maradt kapuba.

forrás: Jégkorongblog